Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Голові районної державної адміністрації подякували за сприяння в організації фестивалю «Кобзар єднає Україну»

   

---

     Директор фестивалю «Кобзар єднає Україну», директор філії НТКУ "Черкаська регіональна дирекція" Михайло Калініченко завітав до Чигиринщини щоб особисто вручити подяку голові районної державної адміністрації Володимиру Клименку за сприяння в організації заходу.

     Фестиваль відбувся на базі Черкаської філії Національної телекомпанії України і став творчим оглядом радіо- і телевізійних робіт журналістів зі всіх регіонів України. Загалом було розглянуто понад 80 теле- та близько 40 радіоробіт, що були представлені у восьми номінаціях. Так, відзначено майже три десятки учасників фестивалю.

     Найкращою з робіт журі визнало фільм з Луганщини «Боротьба за Щастя» про війну на Сході України. Луганчани і здобули Гран-прі Всеукраїнського фестивалю. А кришталевий символ фестивалю «Кобзар єднає Україну» за радіопрограму цьогоріч повезуть на Полтавщину. Не залишилися без нагород і представники приймаючої сторони – «Черкаської регіональної дирекції». Журі відзначило високу професійність авторів 4 телепрогам, одна з яких стала переможцем у номінації. А радіожурналісти посіли перші місця в усіх представлених номінаціях.

     У перервах між конкурсними баталіями, учасники фестивалю відвідували історико-культурні заходи та місця Черкащини, зокрема Канівщину та Чигиринщину, які вразили їх свободолюбивим духом і вірою українців.

     – Найбільше мені сподобалося, що, не дивлячись на всі тяжкості, українці залишаються вірними українським традиціям і мають велику віру у бога … у нас атеїстичне громадство і мені дуже сподобався в Україні божий дух, – відзначив член ради «Білоруської асоціації журналістів» Борис Горецький.

     Своєю величністю і особливою енергетикою зустрів учасників фестивалю Холодний Яр. Учасники побували в церкві Петра Калнишевського і біля тисячолітнього дуба Максима Залізняка. Особливо сподобались гостям розваги в дусі старовинних українських традицій: плетіння вінків, виготовлення ляльки-мотанки та хороводи.
Переглянуто: 83  
  • На Трійцю у козацькій столиці влаштують наймасштабніше дійство літа!
  • Участь у завершальному етапі обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини»
  • 21.05.2015 Кобзар об’єднав журналістів із усієї України
  • 29.04.2015 Пліч-о-пліч відіжмемося – за єдину Україну!
  • 01.04.2013 Таланти багатодітної родини
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31