Меню сайту

     Лише в цьому випадку до платників не застосовуватимуться штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через кібератаку
     Нагадаємо, 26 липня набрав чинності Закон України від 13 липня 2017 року №2143-VIII «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків».
     Закон визначає, що податкові накладні/розрахунки коригування, які складені з 1 по 30 червня 2017 року та зареєстровані до 31 липня 2017 року включно вважаються вчасно зареєстрованими.


Переглянуто: 19  

     Актуальне відео роз’яснення щодо штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових/акцизних накладних за червень 2017 року!
     Перший заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв коротко і доступно виклав зміни законодавства в частині застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних.
     Він розповів, які з червневих податкових накладних/розрахунків коригувань, акцизних накладних/розрахунків коригувань вважатимуться вчасно зареєстрованими.


Переглянуто: 22  

     Нова хвиля звернень шахраїв від імені керівництва фіскальної служби до бізнесу, посадовців, депутатів!
     Як і раніше, вимагателі поводяться вкрай зухвало, напористі і переконливі. І за повідомленнями платників, удосконалили методи роботи й значно розширили коло своїх об’єктів.
     Позиція керівництва головного управління ДФС у Черкаській області з даного приводу є незмінною.
     Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа наголошує, що ніхто не може телефонувати з незаконними вимогами від імені ДФС і вимагателі не мають жодного відношення до служби.


Переглянуто: 22  

     Головне управління ДФС у Черкаській області інформує платників податку на додану вартість про запровадження нового сервісу – можливість надсилання (в електронній формі у форматі PDF) копій первинних документів та бухгалтерської довідки на електронну скриньку головного управління ck.zmi@sfs.gov.ua
     Отримані документи будуть прийняті, зареєстровані та одразу передані на розгляд Робочій групі ДФС в області, про що платник отримає електронний лист.


Переглянуто: 19  

     Тепер підприємці і громадяни мають змогу переглядати відео спеціальних щомісячних семінарів
     Відео доступно на YouTube - каналі «Допомога платнику», на сторінці ГУ ДФС у Черкаській області у Facebook та на моніторах в центрах обслуговування платників.
     Пропонуємо переглянути відео семінару 31.07.2017:
     «Справляння ПДВ фізичними особами – підприємцями»: https://www.youtube.com/watch?v=B8I0qncixXM&t=100s Лектор Катерина Андрійченко, головний державний ревізор – інспектор відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб.


Переглянуто: 22  

     В рамках операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей, незаконне зберігання та збут підакцизних товарів), встановлено, що в одному з гаражних приміщень на території автокооперативу обласного центру організовано незаконне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв. Виготовлена незаконним шляхом підакцизна продукція реалізовувалась місцевим жителям, а також на замовлення через мережу Інтернет поштовими відправленнями жителям з інших регіонів України.


Переглянуто: 25  

     Незважаючи на численні роз’яснення ДФС з даного питання, підприємці постійно запитують про основні аспекти торгівлі пивом (ліцензія, місце продажу, РРО, система оподаткування, яку можна застосовувати при продажу пива).
     Наводимо актуальні питання – відповіді з Бази знань у «ЗІР», категорія 115.03, 109.03, 115.05.


Переглянуто: 22  

     Пропонуємо переглянути відео спеціального вебінару для роботодавців і працівників, який відбувся 1 серпня.
     Захід за вашими зверненнями і за вашими запитаннями
     Довгоочікуваний виступ Управління Держпраці в Черкаській області
     Податковий блок вебінару: https://www.youtube.com/watch?v=cLa5-Dy2aLM&t=443s Лектор Віталій Лушников, заступник начальника відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області.


Переглянуто: 12  

     За інформацією Черкаської митниці ДФС цього року виявлено 43 випадки незаконного ввезення та використання легкових транспортних засобів, зареєстрованих в державних органах іноземних держав. За даними фактами складені адміністративні протоколи про порушення митних правил, передбачені ст.ст. 470, 484, 485 МК України.
     На даний час судами активно підтримується позиція Черкаської митниці ДФС щодо застосування покарань до осіб які протиправно використовують транспортні засоби з іноземною реєстрацією стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими були надані такі пільги.


Переглянуто: 10  

     За 7 місяців відділом проведено 678 профілактичних заходів з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень.
     Відбулось 81 службове розслідування і перевірки, за результатами яких керівництву державних податкових інспекцій області внесено 12 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 9 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 8 працівникам фіскальної служби області винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.


Переглянуто: 7  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031