Меню сайту

     26 червня 2017 року у м.Черкаси відбудеться традиційний щомісячний безкоштовний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян з питань оподаткування.
     Його проведуть фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області для платників м.Черкас, Черкаського, Смілянського, Золотоніського районів.
     Місце проведення заходу: актова зала будівлі головного управління ДФС у Черкаській області (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, другий поверх).
     Початок: 10-00 год.


Переглянуто: 4  

     Головне управління ДФС у Черкаській області дякує учениці фізико – математичного ліцею Валерії Лаут за достойне представлення Черкащини та ДФС Черкаської області на першому Всеукраїнському конкурсі «Податківець майбутнього»
     Конкурс, організований Навчально-науковим інститутом економіки, оподаткування та митної справи відбувся в Університеті державної фіскальної служби України. Як поінформували в УДФСУ, на захід з’їхались абітурієнти з усіх куточків України. Було сформовано п’ять команд на чолі з капітаном в кожній.
     Інтелектуальний конкурс (гра) складався із шести раундів у формі «запитання – відповідь». Питання стосувались податків у різні часи їх існування.


Переглянуто: 6  

     В головному управлінні ДФС у Черкаській області урочисто зустріли працівників колег, що повернулись із зони Антитерористичної операції.
     Перебуваючи у підпорядкуванні підрозділу податкової міліції «Фантом» у Донецькій та Луганській областях, старший лейтенант податкової міліції Сергій Мельник та старший лейтенант податкової міліції Руслан Крайнюк за власним бажанням протягом року несли службу в небезпечних для життя умовах, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через «умовний» кордон на сході країни.


Переглянуто: 6  

     Головне управління ДФС у Черкаській області підготувало підбірку повідомлень і нагадувань для платників податків, зборів, платежів.
     Набрали чинності у червні:
1) 6 червня – наказ Міністерства фінансів України від 24.04.2017 №451 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку»: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0630-17 та наказ Міністерства фінансів України від 24.04.2017 №452 ««Про затвердження Змін до форми акцизної накладної, форми розрахунку коригування акцизної накладної, форми заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального»: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0627-17 ;


Переглянуто: 4  

     Наказом Державної фіскальної служби України від 20 червня 2017 року №1433-о призначено на посаду заступника начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Гусака Віктора Григоровича.

     Наказ підписав в.о. Голови Державної фіскальної служби України М.В.Продан.


Переглянуто: 4  

     В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про поточні результати роботи з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів та висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати.
     Так, в результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади підвищили рівень оплати праці 407 роботодавців – юридичних осіб та 228 фізичних осіб – підприємців, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 780,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.


Переглянуто: 4  

     Станом на 21.06.2017 всі звітні документи, що подані платниками податків, прийняті та оброблені у встановленому порядку. Датою та часом прийняття звітних документів в електронній формі (у разі позитивної другої квитанції) є дата та час, зафіксовані у першій квитанції.
     Крім того, повідомляємо, що через електронний сервіс «Електронний кабінет платника» платники мають можливість переглянути в режимі реального часу стан обробки звітності (режим «Перегляд звітності») та проведені операції в системах електронного адміністрування податку на додану вартість та реалізації пального (режими «СЕА ПДВ» та «СЕАРП»).


Переглянуто: 6  

     26 червня 2017 року у м.Черкаси відбудеться традиційний щомісячний безкоштовний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян з питань оподаткування.
     Його проведуть фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області для платників м.Черкас, Черкаського, Смілянського, Золотоніського районів.
     Місце проведення заходу: актова зала будівлі головного управління ДФС у Черкаській області (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, другий поверх).


Переглянуто: 5  

     Нагадуємо, що з 8 травня фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів.
     Декілька актуальних питань – відповідей за темою з Бази знань у «ЗІР», категорії 109.02, 109.03.


Переглянуто: 5  

     Щовівторка починаючи з 20 червня провідні фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області консультуватимуть підприємців – фізичних осіб і громадян з податкового законодавства.
     Години роботи податкової консультації: 10.00 год. – 16.00 год., обідня перерва: 13.00 год. – 13.45 год.
     Всіх бажаючих чекають у центрі обслуговування платників ДПІ у м.Черкасах (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб. 111 – перший поверх будівлі головного управління ДФС у Черкаській області).


Переглянуто: 6  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930