Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Проект «Право платника»: Про оновлений реєстр реєстраторів розрахункових операцій та про застосування реєстраторів ФОП на загальній системі оподаткування

   

Державна податкова інспекція

     145 моделей і модифікацій, дозволених до використання суб’єктами господарювання усіх форм власності, містить оновлений нещодавно Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затверджений наказом Державної фіскальної служби України від 28.09.2016 №813.
     З реєстром та коментарем ДФС України можна ознайомитись за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html
     Нагадуємо, що на території України дозволяється реалізовувати та застосовувати лише ті реєстратори розрахункових операцій вітчизняного та іноземного виробництва, які включені до Державного реєстру РРО та конструкція і програмне забезпечення яких відповідає конструкторсько-технологічній та програмній документації виробника. Не включення (виключення) моделі (модифікації) РРО до Державного реєстру є підставою для відмови у реєстрації такого реєстратора в органах ДФС. Також РРО повинен застосовуватись за сферою застосування, визначеною Державним реєстром.


Переглянуто: 3  

Статистика ГУ ДФС у Черкаській області

   

Державна податкова інспекція

     За повідомленням сектору обслуговування платників ГУ ДФС у Черкаській області кількість ново зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності регіону на 1 жовтня 2016 року становила 6527, у т.ч. 1584 юридичні особи та 4943 фізичних осіб – підприємців. У січні-вересні 2015 року зареєструвались 5118 платників. Водночас на 1 жовтня 2016 року припинено 4233 суб’єкти господарської діяльності: 315 юридичних осіб та 3918 – ФОП. За 9 місяців 2015 року було припинено 5679 суб’єктів господарської діяльності області.
     Кількість зареєстрованих платників у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків Черкаської області 1247703. Торік на 1 жовтня перебувало 1256942 осіб. Реєстраційний номер облікової картки одержав цього року 741 іноземний громадянин (у 2015 – 540). За 9 місяців внесено 29508 змін до реєстраційних даних (у 2015 – 29214).


Переглянуто: 3  

Проект «Право платника»: реалізація права на зарахування сплачених за кордоном податків

   

Державна податкова інспекція

     Начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб, майнових податків і зборів з фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області Віталій Лушников звернув увагу на порядок справляння податку на доходи фізичних осіб та військового збору з іноземних доходів.
     Так, порядок оподаткування іноземних доходів визначений п.170.11 ст.170 Податкового кодексу України, згідно з пп. 170.11.1 якого якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних до¬ходів є іноземним, сума такого доходу включаєть¬ся до загального річного оподатковуваного дохо¬ду платника податку на доходи фізичних осіб — отримувача та оподатко¬вується за ставкою 18 відс. Також згідно п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розд. XX Податкового кодексу України із вказаних доходів справляється військовий збір за ставкою 1,5 відс.


Переглянуто: 3  

Реквізити рахунків для перерахування єдиного внеску!

   

Державна податкова інспекція

     У зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 року №892 «Деякі питання територіальних органів державної фіскальної служби» на ім’я окремих органів ДФС у Черкаській області відкриті, відповідно до Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» рахунки для зарахування коштів єдиного соціального внеску за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування».
     Нові рахунки діють з 3 жовтня 2016 року.


Переглянуто: 6  

Податкова міліція застерігає черкащан від вживання алкогольних напоїв невідомого походження

   

Державна податкова інспекція

     Про небезпеку вживання сурогатних алкогольних напоїв, виготовлених кустарним способом попереджає податкова міліція Головного управління ДФС у Черкаській області. Вживання такої продукції загрожує здоров’ю споживачів, оскільки вона виробляється в антисанітарних умовах з недоброякісної або навіть небезпечної для вживання сировини.
     Застерігаємо громадян бути пильними та не купувати сумнівні алкогольні напої, характерні ознаки яких – імпровізована пластикова тара різних ємностей або інша нетрадиційна тара (bag-in-box), відсутність акцизних марок, дешева ціна, інше.
     Просимо небайдужих черкащан інформувати про відомі їм факти незаконного виготовлення чи реалізації підакцизних товарів сумнівної якості за телефоном чергової частини головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 339-195.


Переглянуто: 2  

Які документи подають для включення до Реєстру неприбуткові організації, що діють на підставі установчих документів організації вищого рівня

   

Державна податкова інспекція

     Нагадуємо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №440 органи ДФС надсилають неприбутковим організаціям письмові запити щодо підтвердження статусу, а неприбуткові організації протягом місяця з дня їх отримання надають відповідь, завірені копії установчих документів та реєстраційну заяву за формою №1-РН з позначкою «зміни», або (у разі невідповідності установчих документів п.133.4 ст.133 Податкового кодексу України) приводять свої документи у відповідність з вимогами Кодексу, а тоді надають завірені копії установчих документів та реєстраційну заяву за формою №1-РН з позначкою «зміни» (зразок заяви: http://ck.sfs.gov.ua/data/material/000/193/263546/1_RN.jpg). Документи надаються до державної податкової інспекції за місцем обліку неприбуткової організації.
     Житлово – будівельні кооперативи повинні надати до державної податкової інспекції за місцем обліку завірені копії установчих документів, реєстраційну заяву за формою №1-РН з позначкою «зміни», а також в обов’язковому порядку завірені ними копії документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним кооперативом.


Переглянуто: 3  

Який ключ електронного цифрового підпису отримують для подання декларації посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування

   

Державна податкова інспекція

     Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України поінформував (http://acskidd.gov.ua/news#165), який ключ необхідно отримувати для подання електронної декларації особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
     Так, відповідно до Прикінцевих положень Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції», у 2016 році службові особи, які на день початку роботи зазначеної системи займають згідно зі статтею 50 цього Закону відповідальне та особливо відповідальне становище, до яких у тому числі віднесено посади державної служби категорії «А» та «Б», зобов’язані подати щорічні декларації за минулий рік у порядку, встановленому цим Законом, протягом 60 календарних днів після початку роботи системи (до 1 листопада 2016 року). Державні службовці категорії «В» подаватимуть декларацію починаючи з 1 січня 2017 року.


Переглянуто: 4  

За 9 місяців відділ внутрішньої безпеки фіскальної служби провів 134 службових розслідування

   

Державна податкова інспекція

     Як поінформував начальник відділу внутрішньої безпеки головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Капура, за 9 місяців п.р. відділом проведено 818 профілактичних заходів з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень. Відбулось 134 службових розслідування і перевірки, в результаті яких керівництву державних податкових інспекцій області внесено 81 подання для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 72 працівника фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 21 звільнений з органів ДФС. 21 працівникові винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.
     До органів прокуратури направлено 16 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За даними матеріалами відкрито 5 кримінальних проваджень відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, 3 працівникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ст. 367 ч.2 КК України, на даний час матеріали кримінального провадження направлені до суду. Відносно 2 працівників складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення, та судом притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.


Переглянуто: 3  

Максим Криштопа: Бюджети уже отримали у 1,6 раза більше податків, ніж минулого року

   

Державна податкова інспекція

     У січні – вересні п.р. Черкаська область спрямувала до зведеного бюджету 5,024 млрд. гривень податків і зборів, що у 1,6 раза або на 1,7 млрд. гривень більше відповідного показника минулого року. У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 2222,7 млн.грн. До місцевих бюджетів надійшло 2801,3 млн.грн. Також сплачено 1,8 млрд. гривень єдиного соціального внеску. Крім того платникам на рахунки відшкодовано 335,2 млн.грн. податку на додану вартість. Такі цифри озвучив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.
     М.Криштопа відмітив, що порівняно з фактом минулого року у поточному, у співставних умовах, до державного бюджету зібрано більше на 810 млн.грн., податків і зборів, або в 1,7 раза більше. До місцевих бюджетів надійшло на 913 млн.грн., або в 1,5 раза більше.


Переглянуто: 2  

Практикум для підприємств, які здійснюють відпуск пального та заправляють власну техніку і техніку сторонніх організацій - відповіді на 5 головних питань

   

Державна податкова інспекція

     1. Щодо реєстрації суб'єкта господарської діяльності (Товариства) платником акцизного податку з реалізації пального при використанні пального виключно у власних цілях
     Суб'єкт господарської діяльності, який здійснюватиме будь-які операції, визначені абзацом другим п.п. 14.1.212 п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України, є особою, яка реалізує пальне, і відповідно до п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 Кодексу є платником акцизного податку.
     Згідно з п.п. 212.3.4 п. 212.3 ст. 212 Кодексу особи, які здійснюють реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням юридичних осіб, місцем проживання фізичних осіб - підприємців, до початку здійснення реалізації пального.


Переглянуто: 3  
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31