Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Черкащанам пропонують соціальне підприємництво

   

Інформує ОДА

Перспективним розвиток соціального підприємництва вважає голова Черкаської ОДА. Про це Юрій Ткаченко сказав на презентації відповідного проекту в «Агенції підтримки підприємництва та інвестицій».

Програму соціального підприємництва реалізує Western NIS Enterprise Fund спільно з «Ощадбанком». Вона спрямована на підтримку малого бізнесу шляхом вигідного кредитування. Однак лише в тих випадках, коли йдеться про створення нових робочих місць і підвищення якості надання соціальних послуг незахищеним верствам населення.


– Такі програми активно діють за кордоном, натомість Україна робить лише перші кроки в цьому напрямку, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Для підприємця, який уже працює і при цьому не тільки заробляє, а й підтримує інших (наприклад, АТОвців чи переселенців), це – гарна програма. На Черкащині є багато підприємців, які на сьогодні вже мають досвід соціального підприємництва й готові долучитися до такого проекту. Окрім того, для нас це шанс активізувати розвиток малого бізнесу в області. Тому ми це стовідсотково підтримуємо.

За програмою, підприємців кредитуватимуть на суму від 250 тис. грн до понад 2 млн грн. При цьому відсоткова ставка – від 5% річних. А термін кредитування – до 3 років.

– Скористатися цією програмою може юридична особа, що має не менше половини працевлаштованих із категорії незахищених верств населення, – пояснює заступник голови правління АТ «Ощадбанк» Андрій Стецевич. – Частину від свого чистого прибутку підприємство має спрямовувати на соціальні потреби. Прикладом соціального підприємства є «Піца Ветерано», що в Києві. Там працевлаштовують АТОвців і постраждалих від збройних конфліктів, діє система «підвішених піц» (коли одні відвідувачі можуть оплачувати піци для інших). А 10% чистого прибутку ця піцерія спрямовує на допомогу постраждалим від збройних конфліктів.

Детальніше про програму «Соціальне підприємництво» можна дізнатися тут: http://www.oschadbank.ua/ua/business/loans/socializing/.Переглянуто: 48  
  • На Черкащині за допомогою польських партнерів створять Центр розвитку підприємництва
  • Черкащина поглиблюватиме співпрацю з ЄС
  • 23.03.2015 Кредитування сільгоспвиробників – курс на розвиток економіки Черкащини
  • 23.12.2014 Черкащанам пропонують стати незалежними від російського газу
  • Перший заступник голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць став чиновником року, який сприяє розвитку підприємництва в регіоні
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Сентябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30