Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Енергоощадні технології в закладах освіти сприятимуть економії коштів на їх утримання

   

Інформує ОДА

     На цьому наголошує перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль та закликає керівників районів і міст області активніше працювати над переведенням навчальних установ з газового опалення на альтернативні джерела.

     – Наразі мережа освітніх закладів активно готується до нового навчального року, – каже Віталій Володимирович. – Маємо потурбуватися про те, аби діти під час навчального процесу відчували себе комфортно. Наразі в закладах освіти проводять ремонти, зокрема й теплової мережі устаткування, здають на повірку метрологічне обладнання котелень. Відсотків на 55 роботи вже зроблено й активно продовжуються.

     Віталій Володимирович повідомив, що цьогоріч заплановано перевести на альтернативні джерела опалення 16 навчальних закладів. Це дозволить зекономити близько 800 тис. куб. м природного газу.

     Водночас начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський інформує, що на сьогодні вже виконано капітальні ремонти 16 автономних котелень, введено в експлуатацію 2 – з монтажем нових енергоефективних котлів. Також капітально відремонтовано внутрішні системи опалення у 18 навчальних закладах, дахи і покрівлі 19 освітніх установ. У 22 закладах виконано ремонти, реконструкцію, заміну інженерних (електричних, водопровідно-каналізаційних) мереж, у тому числі виконано капремонт 7 внутрішніх туалетів.У більш, ніж сотні закладів виконано часткову заміну понад 450 віконних блоків на металопластикові.

     У той же час перший заступник звертає увагу на розрахунки установ за оплату спожитих енергоносіїв. Цьогоріч через заборгованість виникали непорозуміння з газопостачальним підприємством, в результаті відбувались перебої з опаленням, зниження температурного режиму в класах.

     – Аби уникнути таких випадків у новому опалювальному сезоні, – зазначає Віталій Коваль, – райони й міста області мають вчасно оформити договори з газотранспортною компанією й відповідно отримати ліміти на газ.

     Зауважимо, за новими умовами газопостачання, що запроваджені з 1 січня, газ надаватиметься тим установам, які одержали ліміти від «Черкасигазу». Натомість їх отримують ті з організацій, які підписали договори з газотранспортною компанією. Для цього установи мають ліквідувати існуючу заборгованість, якщо така є.Переглянуто: 40  
  • Профтехосвіта сьогодні: проблеми та шляхи вирішення
  • 07.05.2015 Учасники АТО: перспективні психологи та викладачі навчальних закладів
  • 04.12.2014 Черкащина стовідсотково виконує заходи з обмеження споживання газу
  • 05.09.2014 На часі – підготовка до опалювального сезону
  • 14.09.2012 На черзі – підготовка до осінньо-зимового періоду
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31