Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

В Україні буде своєчасно і прозоро відшкодовуватися ПДВ, – Президент

   

Інформує ОДА

      Нарешті в Україні зроблено крок до публічної реєстрації заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, заявив Президент Петро Порошенко.

     – Дуже важливо, що буде створено єдиний реєстр ПДВ. Я вірю, що нарешті зможемо зробити і це буде величезне досягнення, вперше за 25 років існування – Україна буде своєчасно, прозоро виплачувати і відшкодовувати ПДВ, – сказав Глава держави на 5-му засіданні Національної ради реформ, присвяченому обговоренню податкової політики держави на наступний рік. Він зазначив, що йдеться про проекти законів, які готуються до подання на розгляд Верховної Ради.

     – У законопроекті ми бачимо дуже рішучі кроки, щоб навести остаточний порядок у системі відшкодування ПДВ. Не буде ніяких подвійних реєстрів, не буде ніяких спроб або кроків в ручному режимі, щоб використовуючи політичну, фінансову або іншу мотивацію пересувати у цьому реєстрі компанії вгору чи вниз, – наголосив Президент.

     За словами Глави держави, пропонується, щоб реєстр і бази даних велися Державною фіскальною службою, оскільки вона має всю інформацію і звітність, але повне адміністрування і контроль за прозорістю та порядком повернення податку на додану вартість забезпечуватиметься Міністерством фінансів України.

     – Це просто фінансова операція держави і ніякого управліннями ресурсами, – зауважив Петро Порошенко.

     Глава держави наголосив, що на спроби зловживання із ПДВ буде відповідна реакція Генеральної прокуратури, Служби безпеки, НАБУ, Спеціалізованої прокуратури.

     – Якщо хтось спробує залізти туди – сліди точно залишаться. І в нас уже в цих умовах Генпрокуратура, Служба безпеки, НАБУ, Спеціалізована прокуратура будуть тими гарантами, що ніхто більше не захоче бавитися з ПДВ, – сказав він.

     На переконання Президента, запровадження відкритої системи відшкодування ПДВ є не лише інструментом покращення якості адміністрування податків, спрощення життя для платників податків, а й потужним інструментом зменшення корупції.

     – Буде значно менше спокуси створювати позапланові перевірки, зустрічні перевірки або ще щось, що не просто ускладнює життя сумлінного платника податків. Це значно покращує інвестиційний клімат в нашій державі, – додав Петро Порошенко.

     Глава держави також висловив сподівання, що буде знайдений шлях вирішення проблеми заборгованості по поверненню ПДВ. Він відзначив позитивну динаміку скорочення цієї заборгованості «навіть при дуже обмежених можливостях бюджету» з 25 млрд грн до 16 млрд грн.

     Президент припустив, що заборгованість з ПДВ, яка виникла до цього має бути покрита за рахунок коштів, отриманих від спецконфіскації. У разі якщо не буде підтримано відповідний законопроект, то ці виплати можуть бути підтриманні відповідними цінними паперами держави.Переглянуто: 14  
  • 26.02.2016 Оприлюднений Порядок ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість
  • Парламент зробив важливий крок для побудови незалежної системи судів – Президент
  • Президент на Національній раді реформ: За децентралізацією – майбутнє
  • Росія намагається дестабілізувати ситуацію та перешкодити праву українців жити в ЄС – Президент
  • 23.01.2014 У 2013 році сума відшкодованого ПДВ зросла на 7,5 млрд. гривень
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31