Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На Черкащині стартувала інноваційна програма агрострахування

   

Інформує ОДА

     У Черкаській області запрацювала інноваційна комплексна програма страхування для агробізнесу «Ваш Урожай – Наша турбота». Про це офіційно оголосили в ході прес-конференції, присвяченої питанням покращення доступу до фінансових продуктів, повідомляє управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

     Під час засідання координатор напрямку агрострахування проекту Міжнародної Фінансової корпорації (IFC) «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії» Андрій Заріпов повідомив учасникам про те, що IFC розроблено інноваційну комплексну програму страхування пшениці та кукурудзи для сільгоспвиробників «Ваш урожай – Наша турбота». Зазначена програма IFC, яка була розроблена спільно з компаніями-партнерами – IFC, Syngenta, Credit Agricole Bank та страхова компанією «АХА страхування», дозволяє суттєво розширити доступ до фінансування аграріїв та сприятиме більш активному використанню агрострахування в Україні.

     Необхідно відмітити, що це – перший етап реалізації такого інноваційного страхового продукту в Україні. Програма «Ваш урожай – Наша турбота» була доступна лише сільгоспвиробникам Полтавської і Вінницької областей, а відтепер і аграріям Черкащини.

     При обговоренні інновацій, представники компаній-партнерів підкреслили, що основне завдання у реалізації агрострахового продукту – збереження та захист посівів і врожаю сільськогосподарських культур від ризиків, що виникають у процесі вирощування.

     – Сільське господарство є ризиковим видом діяльності, адже аграрії певний відсоток врожаю втрачають від зміни погодних умов. Тож страхування є реальним інструментом, який може зберегти фінансову стабільність виробника, – зазначив начальник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка.

     – Зберегти свій урожай буває непросто, але ця програма розвіює міфи і страхи про складність роботи з продуктами агрострахування, – підтримала Ігоря Колодку керівник групи з розвитку бізнесу Syngenta в Україні Хелен Феірлемб.

     Протягом перших трьох років роботи користувачі отримають спеціальні пільгові умови, консультативну підтримку та можливість взяти участь у тренінгах з агрострахування.

     – Ми вже маємо успішний досвід роботи з інноваційними програмами від IFC, також маємо досвід агрострахування. Можливість захистити свій врожай стає доступнішою, завдяки спрощеній системі оформлення та навчальним консультаціям», – зазначив фінансовий директор компанії СТОВ «АгроКо» Олександр Хижняк.

     За умовами програми компанія Сингента надаватиме агровиробникам товарний кредит, а Креді Агріколь Банк – грошовий кредит. Разом партнери покриватимуть до 50% витрат на оплату страхової премії, друга половина має бути оплачена агровиробником. Продукт перестраховано надійним міжнародним перестраховиком.Переглянуто: 6  
  • Утеплення багатоповерхівки за підтримки Уряду дає змогу удвічі зменшити комунальні платежі його мешканцям
  • Черкащина – у четвірці областей, де впроваджують міжнародні проекти на селі
  • 27.08.2015 Програма Горизонт-2020 відкриває перспективи для розвитку навчальних закладів області
  • 19.05.2015 На Черкащині аграріїв професійно консультуватимуть
  • 23.03.2015 Кредитування сільгоспвиробників – курс на розвиток економіки Черкащини
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31