Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

     У вихідні на погоду Черкащини впливатиме циклон, що переміщується з Балтики на Воронеж. Тому очікується нестійка погода, з періодичними опадами у вигляді дощу та мокрого снігу на фоні температурних коливань від 0+2º вночі до +4+6º вдень та посиленого вітру з північного заходу. На початку наступного тижня очікуються опади у вигляді мокрого снігу та нічні морози.
     Прогноз погоди по м. Черкаси та Черкаській області на добу з 21 год. 28 жовтня до 21 год. 29 жовтня 2016 р.
     Хмарно. Невеликий дощ. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря по області вночі 0..+5º, вдень 3..8°, у Черкасах вночі 0..+2º, вдень 5..7°.


Переглянуто: 12  

     У зв’язку з підвищенням вартості комунальних послуг, в тому числі спожитої теплової енергії, трапляються випадки самовільного від’єднання окремих квартир в багатоквартирних будинках від системи централізованого теплопостачання, що є порушенням діючих нормативно - правових актів, тому інспекція Держенергонагляду у Черкаській області в межах своєї компетенції та у відповідності до діючого законодавства надає роз’яснення по зазначеному питанню.


Переглянуто: 11  

     Уряд ініціює підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної зарплати з 1600 (станом на грудень 2016 р) до 3200 грн. Вперше за роки незалежності розмір мінімальної зарплати зрівняється з прожитковим мінімумом для працездатних осіб. Приміром, у вересні 2015 року після чергового підвищення соцстандартів мінімальна зарплата складала лише 47,3% прожиткового мінімуму, у травні 2016-го – 47,7%. Якщо у січні 2014 р. співвідношення мінімальної та середньої заробітних плат становило 38,5 %, то у травні 2016 р. – 29,1 % (за рекомендаціями Міжнародної організації праці таке співвідношення має становити не менше 50 %, в країнах ЄС – 60 %). Мляве зростання соціальних стандартів виштовхувало все більше працюючих українців за межу бідності, звужувало споживчі можливості населення.


Переглянуто: 18  

Зберігається вітряна, переважно похмура та помірно тепла погода

   

Інформація

     Внаслідок того, що Чигиринщина продовжує знаходитися на межі двох баричних утворень – циклону на заході та антициклону на сході, зберігається вітряна, переважно похмура та помірно тепла погода. Завтра істотних опадів не передбачається, температура вночі у межах +1+4º, вдень +4+7º. Надалі, з наближенням до нашого краю західного циклону, можливі невеликі дощі.
     Радіаційний фон у Чигирині на 8 годину ранку становить 12 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.


Переглянуто: 18  

Уряд компенсує жовтневі комунальні витрати тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію

   

Інформація

     Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує жовтневі витрати на комунальні послуги. Буде також компенсовано витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду, повідомляють у Міністерстві соціальної політики України.
     Незалежно від виду опалення – централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне опалення – у разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу, у грудні безповоротна допомога Уряду буде призначена з початку опалювального сезону. Тобто держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці.


Переглянуто: 22  

Актуальна інформація для платників!

   

Інформація / Державна податкова інспекція

     У Черкаській області платників податків, зборів, платежів обслуговує 6 державних податкових інспекцій головного управління ДФС у Черкаській області. Це:
– ДПІ у м.Черкасах (територія обслуговування м.Черкаси);
– Черкаська об’єднана ДПІ із територією обслуговування Черкаський район, м.Канів та Канівський район, м.Чигирин та Чигиринський район. У складі Черкаської ОДПІ – Канівське та Чигиринське відділення;
– Звенигородська об’єднана ДПІ із територією обслуговування м. Звенигородка, Звенигородський район, м.Ватутіне, смт.Лисянка та район, смт.Катеринопіль та район, м.Тальне та Тальнівський район. У складі Звенигородської ОДПІ – Ватутінське, Лисянське, Катеринопільське, Тальнівське відділення;
– Золотоніська об’єднаної ОДПІ (територія обслуговування м.Золотоноша та район, смт.Драбів та район, смт.Чорнобай та район). У складі Золотоніської ОДПІ – Драбівське та Чорнобаївське відділення;


Переглянуто: 6  

Про створення служби охорони праці на підприємстві

   

Інформація

     Відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про охорону праці» на підприємстві з кількістю працюючих 50 і більше осіб роботодавець створює службу охорони праці відповідно до типового положення, що затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці.
     Чинне Типове положення про службу охорони праці (НПАОП 0.00-4.35-04), затверджене наказом Держнаглядохоронпраці України від 15.11.2004 року № 255 та зареєстроване в Міністерстві юстиції України від 01 грудня 2004 року за № 1526/10125 ( далі – Типове положення).


Переглянуто: 34  

Запрошуємо взяти участь у Міжнародному фестивалі «Литовська феєрія»

   

Інформація

     Відповідно до плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки з 18 по 22 січня 2017 року в м.Вільнюсі буде проведено ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».
     Метою Фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам й зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості, обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.


Переглянуто: 27  

Рекордний вересень: 57 ОСББ освоїли більше 13 млн грн. на утеплення багатоповерхівок за Урядовою програмою з енергоефективності минулого місяця

   

Інформація

     Останній тиждень вересня 2016 року став рекордним як за кількістю ОСББ, які долучилися до Урядової програми з енергоефективності, так і за обсягом коштів, залучених ними на термомодернізацію багатоповерхівок. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії програми.
     Так, за період з 26 по 30 вересня цього року, учасниками програми стали 20 ОСББ, які залучили 5,9 млн. грн на енергоефективні заходи. У результаті рекордним став і весь вересень: за місяць за Урядовою допомогою звернулося 57 ОСББ, освоївши 13,34 млн. грн на утеплення багатоповерхівок.


Переглянуто: 27  

Чергове відшкодування за Урядовою програмою з енергоефективності: українцям виплачено 18,17 млн грн. державної фінансової допомоги на утеплення

   

Інформація

     Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування учасникам Урядової програми з енергоефективності.
     30 вересня 2016 року з державного бюджету виплачено 18,17 млн грн. фінансової допомоги родинам, які в рамках програми залучили кредитні кошти на проведення енергоефективних заходів у своїх приватних будинках.
     Варто зазначити, що у 2016 році спостерігається надзвичайно високий попит населення на державну допомогу при утепленні індивідуального житла. Цьому також сприяє і можливість скористатися додатковими місцевими програмами співфінансування енергоефективних заходів, яких в країні вже 199. Як наслідок, через такий шалений попит цей напрямок програми був тимчасово призупинений. Але ті, хто встиг скористатися програмою, обов’язково отримує належне від держави відшкодування.


Переглянуто: 19  
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31