Меню сайту

Прогноз погоди     До Черкащини поступово наближаються атмосферні фронти із Західної Європи. З їх проходженням через територію нашої області у вівторок та середу очікуються короткочасні дощі різної інтенсивності, грози, посилення вітру до 17-22 м/с. При цьому температурний фон знизиться на 8-10º. Найближчої ночі температура повітря очікується у межах +15+20º, завтра вдень +18+23º. У другій половині поточного тижня дощі припиняться, температура повітря підвищиться на 3-5º.


Переглянуто: 4  

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ з відзначення Дня Державного  Прапора та  26-ї річниці незалежності України

23 серпня

08:00-08:40 - покладання квітів:
08:00 – до могил загиблих учасників АТО;
08:20 – до пам’ятника Т.Г. Шевченку;
08:30 – до пам’ятника Б. Хмельницькому;
08:40 - до Обеліска Слави та пам’ятного знака Героям Небесної Сотні;
09:00 - урочисте відкриття спортивного залу міського стадіону «Колос»...


Переглянуто: 57  

     Прогноз погодиНа добу з 21 год. 18 серпня до 21 год. 19 серпня 2017 р.Малохмарно. Вітер східний, 3-8 м/с. Температура по області вночі 16..21º, вдень 29..34º.


Переглянуто: 19  

До відома громадян!     З метою запобігання рейдерських атак, випадків підробки та рішень уповноважених органів управління юридичних осіб справжність підписів засновників, уповноважених ними осіб або голови та секретаря (у разі прийняття такого рішення загальними зборами) на рішенні, що подасться для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу засвідчується нотаріально.
     Справжність підписів па рішенні, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію нотаріально засвідчується лише у разі наявності такої вимоги в установчих документах відповідного громадського об'єднання чи благодійної організації.


Переглянуто: 10  

Зростання доходів місцевих бюджетів - наслідок вдало проведених реформ Міністерства юстиції України     В сучасних умовах розвитку України значно посилюється роль фінансін місцевого самоврядування. Місцеві бюджети є основним джерелом, фінансовою базою органів місцевого самоврядування, активною формою акумуляції певної частини фонду фінансових ресурсів.
     Реформа децентралізації повноважень у сфері державної реєстрації була і залишається пріоритетною у 2017 році, оскільки однією із безумовних її переваг є зарахування адміністративного збору за держави) реєстрацію нерухомості та бізнес) до місцевих бюджетів.


Переглянуто: 19  

Підстави для відмови у державній реєстрації фізичної особи - підприємця     Частиною 2 ст. 28 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі - Закон) визначено підстави для відмови у державній реєстрації фізичної особи - підприємця:
1) документи подано особою, яка не має на це повноважень;
2) у Сдиному державному реєстрі містяться відомості про судове рішення щодо заборони у проведенні реєстраційної дії;
3) не усунуто підстави для зупинення розгляду документів протягом встановленого строку;
4) наявні обмеження на зайняття підприємницькою діяльністю, встановлені законом;
5) наявність в Сдиному державному реєстрі запису, що фізична особа вже зареєстрована як фізична особа - підприємець.


Переглянуто: 23  

Інтеграція в українське суспільство ромської національної меншини     Згідно Конституції України держава сприяє розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України.
     З метою створення належних умов для захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини, забезпечення рівних можливостей для її участі у соціально-економічному та культурному житті держави Інтеграція в українське суспільство ромської національної меншини на сьогодні є соціально значущим питанням.


Переглянуто: 20  

Прогноз погоди     За прогнозом Черкаського гідрометцентру, завтра внаслідок проходження атмосферних фронтів із заходу, на Черкащині очікуються короткочасні грозові дощі, місцями по області у супроводі поривчастого вітру до 15-20 м/с. Температура повітря становитиме: вдень 25-30º, вночі 15-20º. Такий характер погоди збережеться і 16 серпня.
     З 17 серпня в нашому краї знову встановиться антициклональний характер погоди – опади припиняться, а стовпчики термометрів в денні години досягатимуть спекотних значень – 33º.



Переглянуто: 15  

     З метою правового захисту, швидкого реагування щодо порушених прав власників земель та землекористувачів, пов’язаних з орендою землі, з правом на урожай, протидії спроб рейдерського захоплення, крадіжок врожаю і землі, Головним територіальним управлінням юстиції спільно із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області розробили графік роботи мобільних точок доступу.

     Завантажити


Переглянуто: 25  

Веб-портал - зручна послуга Міністерства юстиції     Спрощено систему отримання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації актів цивільного стану, отже кожен бажаючий мас можливість отримати певні послуги з питань державної реєстрації актів цивільного стану за спрощеною процедурою, і основне — без черг.
     Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал стає все популярнішим. Так, лише протягом липня 2017 року до відділів ДРАЦС Черкаської області звернулось 313 осіб.


Переглянуто: 14  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031