Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

     Вибір майбутньої професії є одним із найважливіших кроків у житті кожної людини. Адже від того, наскільки правильно і точно буде обрана трудова стезя, залежить вдалий старт у доросле життя. Саме на юнацькі роки припадає найвідповідальніший момент життя – це вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для подальшого розвитку людини. Складність полягає в тому, що молодь має зробити свій вибір в період навчання в школі. Своє майбутнє юнаки та дівчата мають визначити до останнього дзвоника, державної підсумкової атестації та ЗНО.


Переглянуто: 8  

     На порядку денному комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дітей, що відбулася 11 жовтня, розглядалися наступні питання: про визнання форми влаштування неповнолітніх дітей; про спір між батьками, щодо визначення місця проживання їхньої малолітньої дитини; про спір між батьками, щодо участі у вихованні та порядку побачень відносно їхніх малолітніх дітей; про спір між батьками, щодо участі у вихованні відносно їхньої малолітньої дитини; про стан виконання батьківських обов`язків по відношенню до свого малолітнього сина; щодо забезпечення Чигиринського районного центру соціальних служби для сім`ї, дітей та молоді сурдоперекладачем та транспортом для взяття та ведення соціального супроводу громадянина.


Переглянуто: 19  

     Медійники обласних та районних видань мали змогу особисто побачити, чим власне живуть перші в області об’єднані територіальні громади. Прес­тур у Білозірську, Мокрокалигірську та Єрківську ОТГ для них організували Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації та інформаційні партнери Реформи №1, як її називають у країні – представники Черкаського Офісу реформ, проекту «Київський діалог» та Інституту «Республіка». Оскільки у липні ми вже розповідали читачам «Сільських обріїв» про проведену роботу у Білозірській та Мокрокалигірській громадах, то нас у цій поїздці в першу чергу цікавило, а що там змінилося за цей час. А от Єрківська громада стала для журналістів районної газети відкриттям. Тож далі про «три кити», які дали старт децентралізаційним процесам в області.


Переглянуто: 20  


     11 жовтня за участі голови районної ради Валентини Алєксєєвець відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики. Вів засідання голова даної комісії Армен Налбандян.
     В ході засідання депутати опрацювали проекти районної програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаської області на 2016-2018 роки та Програми вдосконалення роботи органів виконавчої влади у Чигиринському районі на 2016-2017 роки.


Переглянуто: 30  


     11 жовтня 2016 року, за участі голови районної ради Валентини Алєксєєвець, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань правової політики, законності та правопорядку. Вів засідання голова даної комісії Олександр Алєксєєвець. В ході засідання депутати опрацювали зміни до програми профілактики злочинності в Чигиринському районі на 2016-2020 роки та рекомендували винести їх розгляд на засідання президії та чергової сесії районної ради.Переглянуто: 17  

     11 жовтня голова райдержадміністрації Володимир Клименко за участю голови районної ради Валентини Алєксєєвець, членів колегії, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації провів засідання колегії райдержадміністрації.
     На порядку денному розглянуто наступні питання: про погодження проекту змін до районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2015 – 2016 роки; про погодження проекту змін до програми профілактики злочинності в Чигиринському районі на 2016 – 2020 роки.


Переглянуто: 32  

Дитяча футбольна ліга області

   

Новини

     8 жовтня відбувся черговий тур футбольної ліги. Чигиринські футболісти 2000 – 2001 років народження грали на виїзді з командою ДЮСШ - „АГРО Старт” с. Леськи. Гра пройшла в напруженій боротьбі в ході якої чигиринці переважали своїх суперників. Лише на останніх хвилинах гри господарі зрівняли рахунок і поєдинок закінчився з рахунком 1: 1.
     Наші молодші футболісти на своєму полі зустрілися з футболістами з м. Черкаси «ДНІПРО – 80» - 2. Юні спортсмени не дали жодного шансу гостям і здобули переконливу перемогу 8:1.


Переглянуто: 11  

Відбулось засідання постійної комісії районної ради

   

Новини

     7 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, туризму, соціального захисту та охорони здоров’я населення, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, яке провела її голова Людмила Огиренко.


Переглянуто: 35  

Відбулася нарада з представниками сільськогосподарських підприємств

   

Новини


     30 вересня за участю голови райдержадміністрації Володимира Клименка, голови районної ради Валентини Алєксєєвець, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Лисенка на виконання доручення голови Черкаської облдержадміністрації Ткаченка Ю.О. від 05.08.2016 № 31-Д відбулася нарада з представниками сільськогосподарських підприємств щодо незаконного привласнення чужого бізнесу ,зокрема про факти набуття сумнівними шляхами тимчасового права розпоряджатися активами сільськогосподарських підприємств та/або якнайшвидшим продажем цих активів пов`язаним із потенційним рейдером особам, із наступними перепродажами вилучених активів між пов’язаними особами, маючи на меті завадити (унеможливити) їхньому поверненню законним власникам.


Переглянуто: 56  

Відбувся тренінг з питання «Мобілізація місцевих громад на створення перспективних планів розвитку для майбутніх об’єднаних територіальних громад»

   

Новини

     3 жовтня під керівництвом Володимира Клименка відбувся тренінг на тему «Мобілізація місцевих громад на створення перспективних планів розвитку для майбутніх об’єднаних територіальних громад». На тренінг були запрошені міський та сільські голови, керівники установ та організацій району.
     Голова Білозірської об`єднаної територіальної громади Володимир Міцюк проінформував присутніх про переваги «Децентралізації в дії»: підвищення спроможності громад у надані послуг. Навів реальні приклади об’єднаних громад.


Переглянуто: 70  
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31