Меню сайту

Зустріч з кампанії «Global wood packers»      21 серпня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Клименка з представниками кампанії «Global wood packers» (Індія), які мають бажання інвестувати наш регіон в деревообробній галузі.
     - Глобальні пакувальники деревини є пакувальною промисловістю, яка забезпечує комплексне рішення для упаковки різних галузей промисловості. Ми віримо в те, що обслуговуємо більше, ніж що завгодно, наші клієнти є нашими найбільшими активами, - зазначили представники «Global wood packers».


Переглянуто: 14  

Проведено семінар-навчання для державних службовців     21 серпня в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар – навчання з теми : «Основні аспекти антикорупційної політики в органах державної влади» за участі працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, працівників територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
     На порядок денний виносилися питання: корупція - аналіз та шляхи вирішення проблеми; запобігання та протидія корупції у сфері державної служби; засади антикорупційного законодавства у сфері фінансового контролю осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


Переглянуто: 17  

В районі проводиться активна підготовка до               відзначення Дня Державного Прапора України та  Дня Незалежності України     21 серпня під керівництвом голови районної ради Валентини Алєксєєвець за участі заступника голови райдержадміністрації Миколи Турика та заступника голови районної ради Валерія Невгоденка проведено нараду з питання підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.
     На засіданні проаналізовано стан підготовки до відзначення державних свят. Окрім цього, було розглянуто додаткові пропозиції щодо заходів, які відбуватимуться в рамках святкування.


Переглянуто: 26  

Відбулось засідання тимчасової комісіїї районної ради     21 серпня 2017 року за участі заступника голови районної ради Валерія Невгоденка відбулося засідання тимчасової комісії районної ради з обстеження стану автомобільних доріг в Чигиринському районі. Вів засідання голова даної комісії Іван Малий...


Переглянуто: 20  

Відбулися засідання постійних комісій районної ради     На минулому тижні за участі голови районної ради Валентини Алєксєєвець та її заступника Валерія Невгоденка відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики. Вів засідання голова даної комісії Армен Налбандян...


Переглянуто: 19  

Ярмарок вакансій – ефективний спосіб працевлаштування та підбору працівників     З метою пошуку нових шляхів та методів роботи щодо стабілізації стану ринку праці, задоволення потреб роботодавця у вирішені кадрових питань та надання можливості безробітним вирішити питання щодо працевлаштування 16 серпня 2017 року спеціалістами Чигиринського районного центру зайнятості на замовлення ВТФ «ВІКТОРІЯ» проведено «Ярмарок вакансій» для підбору працівників за професіями «Швачка», « Укладальник-пакувальник », « Штампувальник», «Бармен», «Офіціант».


Переглянуто: 33  

Відбулось виїзне засідання консультативно-координаційної ради      На минулому тижні відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Делегація, яку очолила голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець побувала в Уманському районі.
     Метою поїздки було ознайомлення з досвідом та життям окремих громад Уманщини.
     Гостинно зустріли делегацію голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та її заступник Петро Бабкін...Переглянуто: 95  

Відбулось засідання тимчасової комісії районної ради     15 серпня 2017 року своє чергове засідання провела тимчасова комісія районної ради з обстеження стану автомобільних доріг в Чигиринському районі. Вів засідання голова даної комісії Іван Малий...


Переглянуто: 34  

До Дня незалежності виходить новий художній фільм «Червоний»     24 серпня, на День незалежності України, в національний прокат виходить новий український художній фільм – гостросюжетна історична драма «Червоний»режисера ЗазиБуадзе. Фільм базується на однойменному романі Андрія Кокотюхи, який також став сценаристом проекту.
     Сюжет фільму розгортається у 1947 році навколо двох українців – Данила Червоного і Віктора Гурова, які потрапили в табір ГУЛАГ. У них абсолютно різні долі: один раніше був членом Української повстанської армії (УПА) і народився на Заході України, а другий – радянський льотчик зі Сходу України, якому не дуже-то й близьке поняття патріотизму.


Переглянуто: 19  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031