Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

01.10.2012 День людей похилого віку

   

Новини


      Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

      Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них належних умов життя, про невирішені проблеми у цій сфері.

      За даними Держкомстату України, кожен 5 мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина самотні люди. Половині із самотніх людей потрібна допомога в повсякденному житті.

      1 жовтня представники районної, міської влади та місцевих органів самоврядування відвідали мешканців територіального центру (надання соціальних послуг) в Чигирині, привезли численні подарунки ветеранам і подякували за самовіддану працю на благо розвитку Богданового краю.

      Заступник голови Чигиринської райдержадміністрації Василь Турик з найщирішими побажаннями здоров’я та довголіття звернувся до ветеранів.

      - Напевно недостатньо ми замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром гітлерівського фашизму. Цього не маємо забувати, - з такими словами звернувся Василь Григорович до всіх, хто прийшов відвідати цього дня стареньких.

      Він запевнив ветеранів, що представники молодшого покоління пам’ятатимуть і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку:

      - Ми робитимемо все, щоб ви щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

      Приєдналися до привітань з нагоди Дня людей похилого віку міський голова Сергій Тимченко, начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Слупська, голова районної організації ветеранів війни та праці Віктор Ключко, учні Чигиринського НВК № 2 та учасники художньої самодіяльності, які подарували мешканцям територіального центру хвилини радості та гарного настрою.

      - Бажаємо всім ветеранам Чигиринщини міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру, злагоди та душевної рівноваги. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові, - такими словами завершив своє звернення до ветеранів Василь Турик.Переглянуто: 907  
  • 01.10.2014 В територіальному центрі Чигиринського району відзначили день ветерана
  • 10.10.2013 В Кам’янській ОДПІ привітали ветеранів Міндоходів
  • 01.10.2013 День людей похилого віку
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31