Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Засідання постійної комісії районної ради

   

Новини

3 серпня 2016 року за участі голови районної ради Валентини Алєксєєвець та її заступника Валерія Невгоденка відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики, яке провів голова даної комісії Армен Налбандян.
     Під час засідання депутати обговорили хід виконання інвестиційного проекту «Придбання техніки та обладнання для збору та вивезення твердих побутових відходів комунальному підприємству «Господарське управління Будинку рад» Чигиринської районної ради», який був відібраний Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та реалізується за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).
     По даному питанню більш детально доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко, який зауважив, що даний Проект реалізується на умовах співфінансування місцевих бюджетів 7 територіальних громад Чигиринського району, що виявили бажання спільно вирішити проблему вивезення твердих побутових відходів від приватних домоволодінь. З метою виконання даного Проекту депутатам необхідно погодити надання субвенції із Чигиринського районного бюджету обласному бюджету. Згідно розпорядження облдержадміністрації розпорядником коштів та замовником робіт по придбанню техніки для збору та вивезення твердих побутових відходів надалі буде Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.
     В свою чергу, Валентина Алєксєєвець зауважила, що реалізація Проекту сприятиме покращенню екологічної ситуації в районі, підвищенню комфорту проживання у селі та місті, зменшенню видатків з бюджетів територіальних громад на ліквідацію несанкціонованих звалищ та смітників.
     В результаті обговорення депутати прийняли позитивне рішення по даному питанню.
     Окрім того, члени комісії розглянули листи, що надійшли в міжсесійний період.Переглянуто: 68  
  • Відбулось засідання постійної комісії районної ради
  • Відбулось засідання постійної комісії районної ради
  • Відбулось пленарне засідання позачергової сьомої сесії Чигиринської районної ради
  • Відбулось засідання постійної комісії районної ради
  • 27.12.2012 Засідання комісії з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики районної ради
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31