Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лісівників Богданового краю привітали з професійним святом

   

Новини

Ліс – це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх.

Не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний, а не тільки професійний обов’язок лісівників.

Споконвіку українську землю називають країною густих лісових масивів, які є безцінним дарунком природи і невід'ємною частиною нашого національного багатства.

15 вересня голова районної державної адміністрації Володимир Клименко разом з заступником голови районної ради Валерієм Невгоденком в урочистій обстановці привітали лісівників Чигиринщини з їх професійним святом – Днем працівника лісу.

- Дивлячись на ваш рівень, я дякую кожному за клопітну та відповідальну роботу, адже Чигиринське лісове господарство є найбільшим платником податків до районного бюджету. Результатом цього є проведена робота кожного, хто вносить свою частку для розвитку підприємства, починаючи від директора і закінчуючи лісівником. Створені вашими працьовитими руками зелені шати захищають нашу землю, очищають повітря, зцілюють природу. Вони є живим свідченням самовідданої праці їх творців, - з такими словами звернувся до працівників лісової галузі Володимир Клименко.

Висловив свої привітання і заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, зауваживши:

- Ліс - справжій живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє районне лісове господарство для економіки краю, який величезний позитивний вплив має на навколишнє середовище. А люди, що професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Маю честь привітати вас зі святом і побажати одне: так тримати! А ще — доброго здоров’я, успішної праці, достойної заробітної плати, сімейного затишку і мирного неба над головою!

Найщирішими словами подяки за виконання благородної справи – збереження і примноження лісових насаджень краю – привітав своїх співробітників директор ДП «Чигиринське лісове господарство» Роман Фендюр.

- Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і допомагає йому. Людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців своєї справи, хто влітку і взимку, в дощ і вітер плекає та примножує зелені багатства Богданового краю, зберігає їх для майбутніх поколінь, - зауважив Роман Анатолійович.

- Ведеться робота над покращенням культури виробництва, проводиться благоустрій садиб структурних підрозділів. І всі ці добрі справи роблять люди, яким велика шана і низький уклін за нелегку, але почесну і добросовісну працю. В день свята прийнято говорити про успіхи і досягнення колективу. І мені з приємністю хочеться відзначити, що наше підприємство щорічно збільшує об’єми виробництва та входить до 5 кращих підприємств області.

За сумлінну працю в галузі лісового господарства, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено: майстра з лісозаготівель Чорнявського лісництва державного підприємства «Чигиринське лісове господарство» Катерину Махно та водія автотранспортних засобів Трушівського лісництва державного підприємства «Чигиринське лісове господарство» Юрія Ножку.
Переглянуто: 126  
  • 18.09.2015 Лісівників Богданового краю привітали з професійним святом
  • 13.06.2014 Медиків Чигиринщини привітали з професійним святом
  • 17.06.2013 Медиків Чигиринщини привітали з професійним святом
  • 14.09.2012 Працівників лісу привітали з професійним святом
  • 05.04.2012 Стартувала акція «Посади дерево»
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31