Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Святкування Всеукраїнського Дня дошкілля

   

Новини

Святкування Всеукраїнського Дня дошкілля     27 вересня 2016 року у Чигиринському НВК І-ІІІ ст. №3 відбулися святкові заходи до Всеукраїнського Дня дошкілля. Для участі в урочистостях прибули делегації з усіх дошкільних установ Чигиринського району. На свято завітали голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець, начальник відділу освіти Катерина Невгоденко та методист райметодкабінету Неллі Нещерет.

      Валентина Алєксєєвець привітала працівників дошкільних навчальних закладів зі святом, зазначивши, що бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Від депутатського корпусу, районної ради подарувала подарунки для вихованців Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3.

      З вітальними словами виступили начальник відділу освіти Катерина Невгоденко, методист районного методичного кабінету Неллі Нещерет та ветеран педагогічної праці Ніна Мураш.


      Урочистою стала церемонія нагородження кращих працівників дошкільних навчальних закладів. Грамотами відділу освіти нагороджено Олену Ткаченко і Тамару Покозаченко з Чигиринського НВК І-ІІІ ст. № 2, Олену Дяченко з Чигиринського НВК І-ІІІ ст. № 3, Тетяну Таценко з ДНЗ «Сонечко» Тіньківської сільської ради, Юлію Васільєву з ДНЗ «Берізка» Вершацької сільської ради, Людмилу Гашко, Валентину Лису, Тамару Ломакіну з ДНЗ «Зірочка» Чигиринської міської ради.

      Приємним подарунком до свята стали музичні привітання вихованців і колективу Чигиринського НВК І-ІІІ ст. № 3.      У рамках святкових заходів проведені різноманітні майстер-класи, виставки квітів, ігри тощо.Переглянуто: 69  
  • Щорічна серпнева конференція педагогічних працівників району
  • Випускні вечори 2016 року
  • Розпочато підготовку до оздоровчої компанії в 2016 році
  • 28.08.2013 Педагоги Чигиринщини проаналізували досягнення освітньої галузі району під час серпневої педагогічної конференції
  • ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31