Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

КВК «Обери професію»

   

Новини

     Вибір майбутньої професії є одним із найважливіших кроків у житті кожної людини. Адже від того, наскільки правильно і точно буде обрана трудова стезя, залежить вдалий старт у доросле життя. Саме на юнацькі роки припадає найвідповідальніший момент життя – це вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для подальшого розвитку людини. Складність полягає в тому, що молодь має зробити свій вибір в період навчання в школі. Своє майбутнє юнаки та дівчата мають визначити до останнього дзвоника, державної підсумкової атестації та ЗНО.

     Профорієнтаційна робота на сьогоднішній день вимагає нових форм, методів та засобів проведення. Однією з форм ефективної профорієнтаційної роботи є профорієнтаційний КВК, що успішно та переконливо впроваджується в навчальних закладах Чигиринського району.

     7 жовтня 2016 року у Чигиринському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2» було проведено КВК «Обери професію» серед школярів старших класів в рамках акції «Випускник – 2017». Розпочався вечір з презентаційного відео ролика Чигиринського районного центра зайнятості та привітання директора – Коршунової Світлани Федорівни.

     Учасниками турніру виступили три шкільні команди: «Капацил» ( команда учнів 9-х класів), «Журналісти» (учні 10 класу), «Фантастична вісімка» (учні 11 класу).

     Сама гра складалась із п’яти конкурсів: «Презентація», «Реклама професій», «Вгадай професію по рухах», «Музичний конкурс», «Художній конкурс». В ході гри рекламувалися професії актуальні на ринку праці.

     Підготовленість та обізнаність учасників команд додала роботи і членам журі – важко було визначити найкращих і до останнього конкурсу неможливо було передбачити переможця. Вражав командний дух, оригінальність постановок, художній рівень виконання учасників змагань. А ще – щирість і безпосередність артистів.

     Спостерігати за ходом турніру було цікаво як школярам, так і дорослим. Лідер змінювався протягом гри після кожного конкурсу, команди в кожному з п’яти номерів вражали глядачів своїм непередбачуваним гумором та музичними номерами.

     Сили були рівними, проте кращою стала команда «Фантастична вісімка» учнів 11 класу.

     Учасники отримали призи від Чигиринського районного центру зайнятості. Проте головною винагородою для всіх став гарний настрій.

     Бурхливі емоції вболівальників, якими був переповнений зал, стали підтвердженням того, що подібні заходи мають знайти і знайдуть своє продовження, тому що дають можливість проявити та розкрити таланти дітей, реалізувати прагнення до самовираження.

     Сподіваємось, що перший крок до виваженого вибору професії кожен з учасників турніру зробив, і в майбутньому клієнтами служби зайнятості вони стануть лише в ролі роботодавців.Переглянуто: 44  
  • День відкритих дверей у Чигиринському центрі зайнятості
  • Урок реального трудового життя
  • Яскравий приклад професійного навчання
  • 02.10.2014 Тиждень захисту прав дітей на ринку праці
  • Оновлений музей ДПСУ відвідуватимуть шкільні екскурсії з усіх регіонів України
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31