Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ні хто не забутий, ні що не забуте…

   

Новини

     Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

     28 жовтня 1944 року назавжди залишиться в пам’яті нашого народу. Сьогодні минає 72 рік від тієї вирішальної події, коли після довгих 40 місяців нациської окупації завдяки героїзму та самовідданості воїнів-визволителів в жорстоких та виснажливих боях було визволено українську землю.

     Дорогою ціною обійшлась перемога для українського народу. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті.

     Саме тому в день свята чигиринці зібралися біля Обеліска Слави, аби вшанувати пам’ять полеглих за визволення української землі і зі словами вдячності низько поклонитися тим, хто пройшов весь шлях Другої світової війни і досі живе поруч з нами.

     Голова районної ради Валентина Алєксєєвець звернулася до присутніх з такими словами:

     - Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців , хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі «Все для фронту! Все для перемоги». Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця свій не підйомний хрест, перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя. Сьогодення ставить перед нами багато завдань і головне з них захистити рідну Україну її цілісність і сувернітет.     Голова районної ветеранської організації Віктор Ключко докладно розповів про хід подій Другої світової війни і побажав всім присутнім доброго здоров`я, благополуччя та добробуту.

     Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліска Слави учасники урочистого заходу вшанували пам’ять загиблих .Переглянуто: 71  
  • На Чигиринщині вшанували пам’ять жертв війни в Україні
  • Вічна слава солдату – герою і солдатові без нагород, хто загинув хоробро у бою, захищаючи рідний народ
  • 28.10.2013 Вічна слава солдату – герою і солдатові без нагород, хто загинув хоробро у бою, захищаючи рідний народ
  • 26.10.2012 Сльоза зорі стоїть над обеліском, сховавши клопоти людські і сни. Сьогодні ми вклоняємося низько всім, хто прийшов і не прийшов з війни.
  • 22.06.2012 Схилімо голову в скорботі перед мільйонами невинних жертв війни
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31