Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

08.06.2012 Діти України – квіти України

   

Новини

      Для кожної країни найбільшу цінність становлять освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Саме вони є головним рушієм прогресу в усіх сферах діяльності суспільства і держави.

      Загальновідомо, що обдарована молодь – це майбутня еліта будь-якої країни у всіх сферах: це лідери, бізнесмени, науковці, митці, спортсмени. Відтак – це безпека, благополуччя і гордість нашої української держави. Творчі, соціально активні молоді люди дуже потрібні нашій державі, яка має створювати умови для розвитку їх потенціалу.

      Районна влада з турботою ставиться до освітянських проблем. Саме тому за ініціативи голови Чигиринської райдержадміністрації 8 червня відбулась зустріч Олександра Цисаренка з яскравими представниками інтелектуально та творчо обдарованої молоді Богданового краю.

      Районний очільник був приємно вражений різнобарв’ям талантів дітей району. На зустріч з ним прийшли переможці обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України: Лазоренко Юлія, Басик Марія, Лютенко Станіслав, Кравченко Віта, Красовський Микола, Огиренко Ольга, Берднік Олександр, Рожко Владислав, Вовченко Юлія, Ковальчук Наталія, Кришня Таїсія, Кравчук Максим.

      Прикрасили зустріч своїм «солов’їним» співом переможці обласного етапу конкурсу «Грайлива веселка» Майборода Каріна та Перепелиця Неля. Вразили власними ліричними рядками юні поетеси Кравченко Віта та Корнієнко Альона.

      Вдале поєднання мистецтва та творчості дають поштовх до гармонійного розвитку особистості дитини у художньо-естетичному напрямку. Гурткова робота сприяє повноцінному розкриттю талантів і обдарувань. Це наглядно продемонструвала керівник гуртка Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів №2 Олена Чорноус, презентувавши роботи своїх вихованців.

      Українські хореографічні традиції поширює і розвиває танцювальний колектив «Либідь», якому у 2006 році присвоєно почесне звання «зразковий». На даний момент керівником колективу є Марина Владикіна.

      Але найбільше враження справила на всіх присутніх Марина Мальована - чемпіон Європи з боксу, яку запросили продемонструвати всі свої нагороди – медалі за перемогу на змаганнях з боксу. Такими високими результатами дівчина завдячує батькові, тренеру - викладачу Андрію Мальованому.

      - Мені приємно познайомитись і поспілкуватись з інтелектуальною та творчою елітою Гетьманського краю. На вас ми надіємось, у вас вкладаємо «інвестиції», сподіваючись у найближчому майбутньому відчути гордість за ваші успіхи, досягнення та перемоги. Я впевнений, що саме ви власними здобутками прославлятимете не лише Чигиринщину та Черкащину, а й Україну на світовому рівні,- з такими словами звернувся Олександр Борисович до дітей.

      Щирі слова подяки висловив голова адміністрації вчителям, які зуміли привити любов до знань, змогли розгледіти в дитині саме ту іскорку, яку майстерно «роздмухали» до яскраво вираженого таланту.

      Батькам здібних учнів подякував Олександр Борисович за виховання у дітей бажання вчитися, ставити перед собою мету і, головне, досягати поставленої цілі.

      А в підтвердження висловлених намірів всіляко підтримувати обдаровану молодь Чигиринщини Олександр Цисаренко запевнив присутніх, що започаткує в районі традицію призначення премій та стипендій обдарованим дітям від голови райдержадміністрації.

      Діти, задоволені результатом зустрічі, запропонували продовжити започатковані головою районної адміністрації цікаві та змістовні зустрічі і запросили Олександра Борисовича відвідати їхні навчальні заклади, гуртки та секції.Переглянуто: 973  
  • 28.05.2014 День відкритих дверей в Будинку дитячої та юнацької творчості
  • 20.11.2013 Голова райдержадміністрації ознайомився з роботою гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості
  • 22.11.2013 На засіданні «круглого столу» проаналізували розвиток сільських загальноосвітніх шкіл та позашкільної освіти
  • 03.10.2013 «Учительству вкраїнському хвала!»
  • 29.08.2012 На високому рівні пройшла міжнародна товариська зустріч з боксу серед жінок, дівчат та молоді
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31