Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шановні жителі та гості Чигиринського краю!

   

Оголошення

     14 жовтня відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни, Дня козацтва та Дня міста Чигирин.

08:00 - 09:00 Богослужіння в церквах району.

12:30 - Покладання квітів до пам’ятника Б. Хмельницького на Замковій горі, Обеліска Слави і до могили загиблого воїна АТО Павла Антоненка.

13:00 - Урочисті заходи до Дня захисника Вітчизни, Дня козацтва та Дня міста Чигирин.


Переглянуто: 64  

Оголошується конкурс на посаду начальника служби у справах дітей

   

Оголошення

     Відповідно до статей 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 20, 22, 23 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 та у зв’язку із наявністю вакантної посади начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, Чигиринська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей райдержадміністрації.


Переглянуто: 28  

До уваги депутатів Чигиринської районної ради

   

Оголошення


     13 жовтня 2016 року о 10 годині в залі засідань Будинку державних установ відбудеться пленарне засідання чергової десятої сесії районної ради.

     На порядок денний виносяться такі питання:
1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2015 року №3-1/VІІ „Про районний бюджет на 2016 рік”.
2. Про звіт начальника комунального підприємства «Господарське управління Будинку рад» Захарченка В.І. щодо використання майна спільної власності територіальних громад Чигиринського району в 2015 році.
3. Про передачу та списання майна районної комунальної власності.
4. Про затвердження технічної документації з грошової оцінки земельних ділянок.
5. Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради.
6. Різне.


Переглянуто: 20  

УВАГА! Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

   

Оголошення

     Пропонуємо взяти участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки». Його мета – зібрати максимальну кількість фотографій культурної спадщини різних країн і поширити їх для вільного використання людством.
     Громадська організація «Вікімедіа Україна» проводить конкурс уже вп’яте. Волонтери сформували і постійно доповнюють списки памяток культури (також архітектури, історії та ін.), що охороняються державою на різних рівнях. Фотографії, зібрані під час конкурсу, допоможуть ілюструвати статті у найбільшій онлайн-енциклопедії Вікіпедія та в інших вікіпроектах.Переглянуто: 38  

Оголошується конкурс на посаду головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціального захисту населення райдержадміністрації

   

Оголошення

     Відповідно до статей 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 20, 22, 23 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 та у зв’язку із наявністю вакантної посади головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг.


Переглянуто: 51  

Відзначаємо День Державного Прапору та День незалежності України!

   

Оголошення

     23 серпня 2016 року відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапору та 25-ї річниці Незалежності України.Переглянуто: 99  

До уваги депутатів Чигиринської районної ради

   

Оголошення


     26 серпня 2016 року о 10 годині в залі засідань Будинку державних установ відбудеться пленарне засідання чергової дев’ятої сесії районної ради.

     На порядок денний виносяться такі питання:
1. Про внесення доповнень до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2015 року №3-1/VІІ „Про районний бюджет на 2016 рік”.
3. Про звіт головного лікаря центральної районної лікарні Огиренка І.Г. щодо використання майна спільної власності територіальних громад Чигиринського району у 2015 році.
4. Про затвердження технічної документації з грошової оцінки земельних ділянок.
5. Різне.
Переглянуто: 50  

Громадські об’єднання та їх кандидати, які допускаються до участі у відборі

   

Оголошення

      Перелік громадських об’єднань та їх кандидатів, які подали заяви, та перелік тих, що допускається до участі у відборі представників громадських об'єднань до складу Конкурсної комісії на заміщення вакантних посад державної служби.
Переглянуто: 80  

Шановний жителі та гості Чигиринського краю!

   

Оголошення

     5 серпня 2016 року на центральному майдані села Суботів відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення 400-річчя першої писемної згадки про Суботів – батьківщину гетьмана України Богдана Хмельницького.

     Запрошуємо вас разом з усією суботівською громадою відзначити цей славний ювілей.


Переглянуто: 112  

Професія, що потрібна селу

   

Оголошення

     Україна має чудові природні умови для сільськогосподарського виробництва і вікові традиції, величезний, набутий упродовж десятків поколінь досвід господарювання на землі.
     Професія, що потрібна селу і народному господарству України є професія тракториста – машиніста сільськогосподарського виробництва.
     Висока заробітна плата, сучасна сільськогосподарська техніка зацікавлює все більше безробітних до здобуття даної професії. Чигиринський районний центр зайнятості планує розпочати навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії А1» в серпні 2016 року на базі Державного професійно – технічного закладу «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики України Чигиринський навчальний пункт» на замовлення роботодавців Чигиринського району.


Переглянуто: 45  
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31