Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ПРОГРАМИ З ПЕРЕПІДГОТОВКИ УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ ДЛЯ СФЕРИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

   

Підприємництво

     Німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ (далі - GIZ) продовжено реалізацію у 2016-2018 рр. Програми Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germanу». Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Також учасники зможуть безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями.

     Стажування у Німеччині здійснюється за кошти уряду Німеччини, в.т.ч. проживання, харчування. транспортні витрати.

     Дати та місця проведення співбесід на участь у Програмі Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів «FitforPartnershipwithGermanу»у 2016 році (після проходження конкурсного відбору в м.Черкаси)...


Переглянуто: 156  

Програмне забезпечення CRM-системи для підприємств малого та середнього бізнесу

   

Підприємництво

     Рада голів державних адміністрацій дає можливість для кожного підприємства малого та середнього бізнесу отримати програмне забезпечення - CRM-систему(систему управління взаємовідношення з клієнтами).

     Підприємства мають змогу отримати CRM-систему на безкоштовних засадах.

     Сплата за ліцензію не стягується.

     Оплачувати підключення додаткових місць не потрібно.

     Дана версія CRM-системи розрахована на підприємства малого та середнього бізнесу, може бути використана підприємцями і підприємствами аграрного сектору та інших галузей економіки...


Переглянуто: 153  

До уваги підприємців!!!

   

Оголошення / Підприємництво

     Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розпочинається конкурс на участь у Програмі Федерального міністерства економіки і енергетики для управлінських кадрів « Fit for partnership with Germany» на 2016 рік.

     Дана програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимуть співробітництву українських і німецьких товариств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Учасники програми отримають інформацію, знання, навички і міжкультурні управлінські компетенції, що допомагатимуть розвивати співпрацю з німецькими компаніями. Вони також матимуть можливість безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями та встановити прямі контакти з німецькими компаніями...


Переглянуто: 141  

Розвиток малого бізнесу

   

Підприємництво

     Станом на 1 січня 2015 року господарську діяльність в районі здійснюють 117 малих підприємств. Загальна сума надходжень від юридичних осіб за 2014 рік склала 7,9 мільйонів гривень, в тому числі до місцевого бюджету – 5,8.

     Найбільш поширеною формою організації малого бізнесу в районі є підприємці-фізичні особи. Як суб’єкти підприємницької діяльності зареєстровано 787 фізичних осіб. Ними сплачено податків на суму 3,2 мільйона гривень, в тому числі до місцевого бюджету - 3,0.. . .

Переглянуто: 488  

Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва

   

Підприємництво

            Указом Президента України від 3.07.2000 № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» було започатковано Програму заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (далі – Програма), затверджену Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358. Постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2013 № 143 дія Програми продовжена до кінця 2015 року.

      Програма в області реалізується з 2001 року. За цей час вона набула характеру національної і стала дієвим механізмом активізації підприємницької діяльності та розвитку міжнародних бізнес-контактів з широкого спектру економічних питань, створення умов для передачі європейського досвіду сучасної регіональної політики та встановлення міжрегіональних зв’язків України з іншими державами.

      Програма передбачає перепідготовку менеджерів українських підприємств на базі шести відібраних вищих навчальних закладів України з наступним стажуванням на провідних підприємствах зарубіжних країн. . .

Переглянуто: 372  
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31