Меню сайту

Шановні працівники державної служби Богданового краю!     Щиро вітаємо Вас із професійним святом.
     Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі, благополуччя людей.
     Тож бажаємо Вам невичерпної енергії у справі служіння народу та нових професійних здобутків на благо України!
     Нехай у Ваших сім'ях панує мир та спокій, а кожен новий день приносить тільки позитивні зрушення!


Переглянуто: 17  

Шановні чигиринці!     22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу. День початку війни став для українців історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробовувань, що припали на долю минулих поколінь.
     У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто загинув на полі брані, кого замучили в концтаборах, кого розстріляли у в’язницях, хто своєю працею в тилу ворога жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною.


Переглянуто: 12  

Шановні жителі нашого краю!     В ці сонячні, погожі червневі дні з глибини пам'яті знову і знову зринають спогади про страшний і трагічний день для хутора Буда – 18 червня 1943 року. Цей день розділив життя хуторян на "до" і "після". Будяни до останнього не знали, яка доля чекає на них: чимало полягло у братській могилі.


Переглянуто: 12  

Шановні працівники та ветерани медичної галузі Чигиринщини!     Вітаємо вас із професійним святом і висловлюємо безмежну вдячність за ваш довід, знання, чуйні серця, турботливе ставлення до тих, хто до вас звертається по допомогу!
В усі часи ваша робота була і залишається найбільш милосердною, що вимагає самопожертви та особливої доброти до людей.


Переглянуто: 17  

Шановні журналісти Чигиринщини!

     Щиро вітаємо Вас з професійним святом — Днем журналіста. Цей день об'єднує людей творчої професії. Це свято людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки, виховують високі моральні якості, сприяють розбудові держави.

     У день професійного свята зичимо Вам, шановні журналісти, творчих успіхів, високих злетів, реалізації найсміливіших задумів і планів.

     Міцного здоров'я Вам та добра!
  Голова районної
державної адміністрації
 В.А. Клименко

Голова районної ради
В.І.АлєксєєвецьПереглянуто: 19  

4 червня – День Святої Трійці

Шановні чигиринці!

     Від щирого серця вітаємо Вас з великим святом Пресвятої Трійці. Це свято пов’язане з днем народження Церкви, початком нового часу, коли Дух Святий зійшов на Апостолів на п’ятдесятий день після Великодня. Завдяки вірі у Триєдиного Бога, наполегливій праці мільйонів людей наша славна Україна розквітне на зустріч майбутньому.
     У День Святої Трійці бажаємо Вам здоров’я, щастя, духовних та тілесних сил для здійснення усіх бажань та задумів, злагоди у суспільстві


Переглянуто: 39  

Дорогі юні друзі!     У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.
     Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.
     Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України. Дитина в сім'ї є продовженням роду, а в державі – запорука подальшого існування народу.


Переглянуто: 44  

День матері     

Дорогі жінки, матері!

     Від усієї душі вітаємо Вас, дорогі жінки, матусі, берегині роду, зі знаменним святом – Днем матері!
     Щастя та краса материнства в усі віки оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шаноблива в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства...


Переглянуто: 45  

День Європи     

Шановні чигиринці!

     Для українців День Європи – це день проголошення підтримки спільних з європейськими країнами векторів розвитку, знайомства з історією, економікою і культурою різних країн Європи.
     Гасло «Ми йдемо в європейський дім» для нас означає будівництво Української держави на принципах європейської демократії та політичної культури, на засадах української духовності і моралі. Лише проводячи активну політику, проявляючи самоповагу і рішучість, Україна зможе посісти гідне місце в Європі, стати європейською країною...


Переглянуто: 106  

Шановні Чигиринці! Дорогі ветерани війни!     Прийміть щиросердні вітання з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
     Ми низько схиляємо голови і віддаємо глибоку шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими бойовими шляхами, а потім відродив рідну землю з попелища після закінчення війни.
     Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом, і сьогодні надихають молоде покоління плекати любов до рідної землі у своїх серцях. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбувалося на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини...


Переглянуто: 45  
«Гаряча» телефонна лінія голови райдержадміністрації:
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Верховний Суд України
Пенсійний фонд України
Черкаська ОДА
Урядова телефонна гаряча лінія
Державна фіскальна служба України
Державна служба України у справах ветеранів війни

КАЛЕНДАР
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930