Меню сайту
ІНФОРМЕРИ

Погода
Погода у Чигирині

волог.:

тиск:

вітер:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

   

Соціальний захист населення

     Для призначення субсидії необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Не подаються довідки про доходи зареєстрованих осіб, відповідна інформація зазначається у Декларації.

     Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2015/2016 років, субсидія на наступний період призначатиметься на підставі раніше поданих документів, без необхідності надання Заяви і Декларації.

     Субсидія призначатиметься на 12 місяців на підставі відомостей про доходи, які зазначено у Декларації, а на наступний період – без звернення, на підставі отриманої інформації про доходи від Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, вищих навчальних закладів...

Переглянуто: 66  

Про зміни в умовах надання окремих видів соціальної допомоги

   

Соціальний захист населення

     Верховною Радою України 24 грудня 2015 року схвалено Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким передбачається змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги.

     Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім'ї, в якій виховується дитина.

     Допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

     Враховуючи, що з 1 січня 2016 року будуть змінені розміри цих допомог, повідомляємо що не буде здійснюватися виплата тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та допомоги на дітей одиноким матерям...


Переглянуто: 250  

Про проведення перерахунку усіх видів державних допомог, які надаються із врахуванням прожиткового мінімуму

   

Соціальний захист населення

     Відповідно до Закону України від 17.09.2015 № 704-19 „ Про внесення змін до Закону України „ Про Державний бюджет України на 2015 рік ” передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 1 вересня 2015 року.

     У 2015 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2015 року - 1176 гривень, з 1 вересня - 1330 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

     дітей віком до 6 років: з 1 січня 2015 року - 1032 гривні, з 1 вересня - 1167 гривень;

     дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2015 року - 1286 гривень, з 1 вересня - 1455 гривень;

     працездатних осіб: з 1 січня 2015 року - 1218 гривень, з 1 вересня - 1378 гривень;

     осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2015 року - 949 гривень з 1 вересня - 1074 гривні.

     Враховуючи вищевикладене буде здійснено перерахунок державних допомог, які надаються із врахуванням прожиткового мінімуму, одержувачі отримають доплату державних допомог за вересень у першій половиш жовтня 2015 року...

Переглянуто: 546  

Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій

   

Соціальний захист населення / Актуально

     У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію з 1 травня 2015 року спрощено порядок призначення житлових субсидій.

     Для призначення субсидії необхідно подати лише два документи заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Сума доходу в декларації не вказується лише тільки вид та джерело доходу, довідки про доходи зареєстрованих осіб не подаються .

     Урядом 26 червня 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій” яка вступає в дію з 21 липня 2015 року, тобто це стосується сімей які звертаються за призначенням субсидії з 21 липня 2015 року...


Переглянуто: 234  

Управління соціального захисту населення Чигиринської райдержадміністрації інформує

   

Соціальний захист населення / Актуально

     У зв’язку з прийняттям Закону України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Законів України в частині надання пільги окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї. В зв’язку з цим постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №389 затверджено Порядок надання окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

     Цей Порядок визначає механізм реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом (квартирна плата, плата за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), комунальних послуг (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, вивезення побутових відходів), паливом, скрапленим газом, телефоном, а також послуг із встановлення квартирних телефонів (далі — пільги) залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами...


Переглянуто: 417  

СУБСИДІЇ ПО-НОВОМУ

   

Соціальний захист населення / Актуально

     Реформа системи надання житлових субсидій населенню

Інструкція
про порядок заповнення бланків


     Заяви про призначення житлової субсидії

     Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації. Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.

     При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо...


Переглянуто: 460  

Зміни до порядку призначення житлової субсидії.

   

Соціальний захист населення / Актуально

     Призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів - заяви та декларації, (скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб). При цьому запроваджуються спрощені форми заяви та декларації про доходи і витрати осіб для звернення за субсидією (форма на 1 аркуші).

     Запроваджується принцип призначення субсидії на підставі задекларованих даних заявником. При цьому перевірка достовірності цих даних здійснюватиметься органами соціального захисту вже після призначення субсидії, шляхом здійснення запитів до відповідних органів, установ та організацій.

     Кожне домогосподарство одночасно з рахунком для оплати енергоносіїв у квітні та жовтні 2015 року отримає спрощені форми заяви та декларації для звернення за призначенням субсидії...


Переглянуто: 423  

     Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» запроваджено щомісячну адресну допомогу переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг...Переглянуто: 496  

29.09.2014 Актуальне питання сьогодення - встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування

   

Соціальний захист населення

     Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації надано роз’яснення щодо встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування.

     Стосовно соціальних норм житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами для надання пільг і субсидій

     Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (далі – Постанова) затверджено соціальні норми житла (для оплати користування житлом, централізованого та індивідуального опалення) та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами (централізоване постачання холодної і гарячої води, централізоване водовідведення, електропостачання, газопостачання, вивезення побутових відходів) для надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг...

Переглянуто: 320  

      В грудні 2013 р. працівниками відділу соціально-трудових відносин та оплати праці управління соціального захисту населення Чигиринської райдержадміністрації проведено 4 перевірки підприємств по охороні праці. Зокрема перевірено Чигиринське РайСТ, управління державної ветеринарної медицини, ВСП Чигиринський технікум Уманського НУС та ДНЗ «Берізка». Виявлено 12 порушень Закону України “Про охорону праці”, керівникам даних підприємств по виявлених недоліках написано приписи та зобов’язано їх усунути.

      Проведено 3 перевірки підприємств, щодо наявності атестації робочих місць з умов праці.

      Працівниками відділу надавалися усні роз'яснення та методична допомога стосовно різних питань трудового законодавства, за грудень 2013 року надано 20 консультацій.

      Проводився моніторинг своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах району.

      Працівниками відділу по питаннях дотримання рівня мінімальної заробітної плати та правильності укладення трудових договорів, в складі робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, з початку 2013 року проведено 144 перевірки. Легалізовано 31 нове робоче місце. Усім перевіреним наголошено на дотриманні рівня мінімальної заробітної плати та правильного оформлення найманих працівників.

      26 грудня 2013 року організовано засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення та комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат забезпечення своєчасності і повноти сплати податків на яких заслухано ряд приватних підприємців щодо сплати недоїмки до Пенсійного фонду України та питання підняття рівня середньої заробітної плати на підприємствах району.

      Відділом у справах інвалідів, ветеранів війни та праці, та нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій перевірено:

      - 19 пенсійних справ та особових рахунків, призначених з 1 по 30 листопада 2013 року;

      - 17 пенсійних справ та особових рахунків, по яких проведено перерахунки пенсій;

      - 2 пенсійних справ відкрито на пенсіонерів, які переїхали до нашого району на постійне місце проживання;

      - 33 особових рахунки пенсіонерів, які проживають в територіальному центрі;

      - 56 особових рахунки пенсіонерів, по яких утримуються штрафи та аліменти;

      - документи по виплаті допомоги на поховання померлих пенсіонерів за листопад 2013 року по 30 особам та по виплаті недоотриманої пенсії за померлих пенсіонерів, виплаченої за вказаний місяць 2013 року на 10 осіб.

      Видано:

      - 3 направлення на протезування та забезпечення індивідуальними технічними засобами реабілітації.

      03.12.2013 року працівники управління соціального захисту населення Чигиринської райдержадміністрації приймали участь в організації заходів щодо відзначення Міжнародного дня інвалідів.

      11.12.2013 року напередодні відзначення дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС прийнято участь у «круглому столі», на якому проаналізували, як виконується Меморандум про взаємодію та співробітництво між Чигиринською районною державною адміністрацією, районною радою та їх організацією. Відзначено, що більша частина зобов’язань сторін, прописаних у Меморандумі, виконана.

      13.12.2013 року працівники управління соціального захисту населення Чигиринської райдержадміністрації приймали участь в організації заходів щодо відзначення дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

      Згідно розроблених проектів розпоряджень про надання матеріальної допомоги виплачено 4 – м інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам в сумі 0,9 тис. грн.

      Виплачено одноразова винагорода за почесне звання «Мати-героїня» в сумі 11,5 тис. грн.

      Станом на 01.01.2014 року на обліку в відділі соціальної допомоги перебуває 2327 одержувачів допомоги відповідно до Закону України "Про державну допомогу сімям з дітьми". Зокрема:

      - кількість одержувачів допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами – 14 осіб, профінансовано на суму – 17,1 тис. грн., в грудні місяці призначено – 11 особам;

      - кількість одержувачів одноразової допомоги при народженні дитини - 692 особам, профінансовано на суму 1007,1 тис. грн., в грудні місяці призначено – 24 особам;

      - кількість одержувачів допомоги по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку – 857 осіб, профінансовано на суму 447,6 тис.грн., в грудні місяці призначено – 65 особам;

      - кількість одержувачів допомоги на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням – 34 особи, профінансовано на суму 84,5 тис.грн., в грудні місяці призначено – 1 особі;

      - кількість одержувачів допомоги на дітей одиноким матерям – 577 осіб, профінансовано на суму 294,9 тис. грн., в грудні місяці призначено – 13 особам;

      - кількість одержувачів тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів – 153 особи, профінансовано на суму 78,4 тис.грн., в грудні місяці призначено – 15 особам;

      - кількість одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сімям" – 306 осіб, профінансовано на суму 440,3 тис.грн., в грудні місяці призначено – 38 особам.

      Згідно Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”, на обліку перебуває 271 особа, профінансовано допомоги на суму 330,6 тис. грн., в грудні місяці призначено – 5 особам.

      Кількість сімей, які користуються субсидією:

      - на житлово-комунальні послуги – 3162 сім’ї на суму 343,5 тис.грн;

      - на тверде паливо та скраплений газ – 1873 сім’ї .

      На обліку в ЄДАРП перебуває 11215 пільговиків, з них 1674 ветеранів війни.

      Відділом персоніфікованого обліку отримувачів пільг:

      - видано 2 посвідчення ветеран праці та 1 посвідчення члену сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, 2 посвідчення інваліду ВВв;

      - нараховано компенсацію на поховання 1 сім’ї померлого учасника Великої Вітчизняної війни на суму 1,2 тис. грн.;

      - нараховано компенсацію на поховання одному члену сім’ї померлого інваліда ВВв на суму 1,2 тис.грн.;

      - нараховано компенсацію на проїзд двом ліквідаторам ЧАЕС на суму 0,4 тис. грн.;

      - видано 4 санаторно-курортні путівки ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС І категорії;

      - видано 1 санаторно-курортна путівка постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи ІІІ категорії.

Проводиться звірка файлів електронного обміну підприємств надавачів послуг з базою ЄДАРП.

      Щомісячно знімаються з обліку пільговики, які померли та надаються списки по організаціях надавачах послуг.

      За рахунок коштів з державного бюджету в грудні місяці пільговим категоріям надано житлово-комунальних пільг на таку суму:

      - Ветеранам війни – 174,4 тис.грн.;

      - Ветеранам військової служби – 10,6 тис.грн.;

      - Чорнобильцям – 21,2 тис.грн.;

      - Педагоги та медики – 17,0 тис.грн.;

      - Багатодітні сім’ї – 12,6 тис.грн.

      За рахунок коштів з державного бюджету в грудні місяці пільговим категоріям надано пільг на тверде паливо та скраплений газ на таку суму:

      - Ветеранам війни – 5,8 тис.грн.

      В грудні місяці 2013 року відділом соціальних інспекторів управління проведено:

      - 40 обстежень матеріально-побутових умов сімей, які звернулись за наданням пільг та соціальної допомоги.

      Виявлено 3 випадки надання неповної інформації про доходи.

      Відбулося одне засідання комісії з питань надання населенню пільг та соціальної допомоги, рішення комісії оформлено протоколом. Розглянуто 147 особових справ у тому числі 32 по субсидіях, 15 по допомогах. Відмовлено 4 особам.

Переглянуто: 1191  
Зворотній зв'язок з владою!
«Гаряча» телефонна
лінія голови райдержадміністрації:
(0230) 2-56-04
З метою оперативного реагування
на звернення підприємців, при Черкаській обласній державній адміністрації запроваджено «гарячу лінію» з питань корупційних діянь в місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Контактний телефон (0472) 36-11-00
ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ВЛАДИ


КАЛЕНДАР
«    Октябрь 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31